כללי ואחריות

"מקור המיקס" מייצרים, מייבאים ומשווקים מוצרים ומזון איכותי לבעלי חיים כאשר הם תקינים טריים ונקיים.

"מקור המיקס" מקפיד לבדוק את המוצרים טרם שיווקם ו/או שליחתם ו/או הנחתם על מדפי החנות. אנו עושים הכול כדי שאתם תיהנו ממוצר איכותי ובעל החיים שאתם אוהבים ייהנה ממוצר תקין או מוצר טרי ובריא.

ניתן להחזיר מוצר רק בצירוף חשבונית הקנייה.

החזרה של מוצרי מזון:

 1. תתאפשר החזרה של מוצר מזון רק אם הוא מקולקל ולא יאוחר מ-3 ימים מיום הקנייה. פריטים רבים נמכרים באריזות שקופות כך שניתן לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו-רכישתו.
 2. החזרת מוצרי מזון תיבחן לגופו של עניין – בשל הרצון לשמור על בריאותם של בעלי חיים.
 3. אנא בדקו את המוצרים בעת קבלתם / קנייתם.

מוצרי פלסטיקה, צעצועים ואח'

תתאפשר החזרת מוצרים בהתאם להוראות החוק ובתנאי שלא נעשה בהם שימוש כל שהוא.

בכל מקרה של פגם "מקור המיקס" תתקן או תחליף את המוצר לפי מיטב שיקול דעתה. היה ונקבע  לאחר בדיקה כי הפגם במוצר אינו נכלל במסגרת אחריות סבירה והוא ניתן לתיקון, ניתן יהיה לתקנו בתשלום.

בכל מקרה, האחריות אינה כוללת בלאי טבעי (שחיקה, קמט, שריטות, התקשות של המוצרים בעלי גמישות וכד'), נזקים שנגרמו משימוש וטיפול לקויים, השחתה בזדון ודומ'.

כמו כן, האחריות מתבטלת למוצרים אשר עברו תיקון מכל סוג שהוא שלא על ידי מקור המיקס.

הדברה

לא תתאפשר החזרת מוצרי הדברה בשום תנאי בשל מסוכנותם. הודעה על פגם במוצר הדברה חשובה לנו ומקור המיקס תשקול התנהגותה ועל מאמצי שמירת לקוח לפי המידע שיהיה בידה.

ויטמינים

החזרת ויטמינים תתאפשר רק במוצרים שיש להם פסי סגירה מקוריים וכאשר הם נותרו סגורים ולא נעשה בהם שימוש כלשהו.

מדיניות משלוחים והחזרות

 1. כל ההזמנות נשלחות ממשרדי החברה שממוקמים במושב רינתיה.
 2. בחירתכם באפשרות למשלוח מוצר/ים לביתכם או למקום עבודתכם כרוכה בתשלום מצדכם. עלות המשלוח בסך 30 ש"ח מתווספת אל מחיר ההזמנה והיא תימסר לכתובת אחת בלבד – עפ"י הכתובת שרשמתם באתר.
 3. יצוין כי על פי היעדים והיקף המשלוח יתכן שמחיר המשלוח ישתנה ונציין שכיוון שמדובר במשקלים ונפחים שונים עלויות השילוח שונות.
 4. "מקור המיקס" תקבע את סוג האריזה לפי המוצר ורגישותו, הכול כדי להבטיח שתקבלו את המוצר באופן מאובטח ושלם.
 5. ברכישה דרך נציג השירות של "מקור המיקס", תתבקשו לתת פרטי כרטיס אשראי וכתובת למשלוח.
 6. "במשלוחים – מקור המיקס" תוציא משלוח אך ורק לכתובת שמילאתם בטופס הרכישה והחבילה תימסר לאדם שזוהה בכתובת זו על ידי השליח.
 7. המוצרים נארזים ונשלחים מידי יום ואנו מתחייבים למשלוח תוך 48 שעות (2 ימי עסקים).
 8. ניתן לאסוף הזמנות מדלפק השירות בחנות “מקור המיקס” ברינתיה ללא תשלום עבור משלוח, בין באמצעות הרוכש או מי מטעמו, הכול בהצגת ההזמנה באתר האינטרנט של החברה.
 9. זמני אספקת המשלוח תלויים בזמינות המוצר ובנותני שירותי השליחות.
 10. חשוב! לא מתבצעים משלוחים בימי שישי, שבת או ערבי חג אלא במקרים מיוחדים. אתם מזומנים לצלצל אלינו לקבלת עדכון ובכל שאלה.
 11. תמיד לשרותכם.

מדיניות החזרת פריטים

בכל הנוגע להחזרת המוצרים מדיניות "מקור המיקס" תהיה על פי הוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981 והתקנות שתוקנו על פיו. החוק ניתן לצפייה באתר ממשלתי : www.moital.gov.il

רכישה בחנות

החזר כספי יינתן לאחר הקנייה אך ורק למוצרים סגורים שלא נפתחו עד 14 ימים לאחר הקנייה ובתנאים הבאים:

 1. בהצגת חשבונית או פתק החלפה המעידים על ביצוע העסקה או כל הוכחה על ביצוע העסקה, על הסכום ששולם ועל אמצעי התשלום.
 2. ההחזר הכספי יתבצע על פי אמצעי התשלום לאמצעי התשלום.
 3. דמי ביטול העסקה הם 5% ממחיר הקנייה או 100 ₪, הנמוך מבניהם.
 4. בתשלום בכרטיס אשראי, ייגבה תשלום בעד סליקת כרטיס האשראי.
 5. זכות הביטול אינה כוללת מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הלקוח בהזמנה מיוחדת.
 6. המוצר יוחזר או יוחלף באריזתו המקורית, ללא כל פגם וללא כל סימני שימוש.

** אין כפל מבצעים בכל מקרה שהוא.

רכישה דרך האתר

הלקוח/ גולש באתר רשאי לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק

מדיניות פרטיות באתר

חברת "מקור המיקס" מכבדת את פרטיות המשתמשים באתר. מדיניות הפרטיות של האתר כמפורט להלן:

כללי

השימוש באתר החברה כרוך באיסוף מידע מוגבל על הגולשים. חלק מהמידע מזהה אתכם באופן אישי, בשמכם ובכתובתכם ומזהה מוצרים ושירותים שרכשתם. מידע זה נמסר ביודעין, כאשר אתם נרשמים לשירות באתר. חלק מהמידע אינו מזהה אתכם אישית ואינו נשמר יחד עם פרטיכם, כגון מידע סטטיסטי ומצטבר. מידע זה כולל את העמודים שבהם צפיתם, ההצעות והשירותים שענינו אתכם, כתובת האינטרנט (IP) שממנה פניתם ועוד.

רישום

בעת הרישום, תתבקשו למסור שם ושם משפחה, כתובת דואר אלקטרוני, שם משתמש וסיסמה. לא ניתן לספק שירותים מסוימים ללקוח אשר לא ימסור מידע זה. "מקור המיקס" תבקש מכם רק את המידע הנחוץ במישרין לאספקת השירותים או לרכישת המוצרים באתר.

שימוש ואבטחת המידע

"מקור המיקס" ו/או מי מטעמה נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע. פרטיו האישים של המשתמש ישמרו במאגר אך ורק אם נרשם לדיוור ישיר אלקטרוני למעט פרטי אשראי.

על מנת להגן על סודיות המידע, פועלת "מקור המיקס" באמצעות פרוטוקול לסחר אלקטרוני (SSL-Secure Socket Layer) המשמש להצפנת נתונים מרגע קבלתם במערכת ועד להעברתם למערכת אתר "מקור המיקס" . ויודגש, פרטי כרטיסי האשראי של המשתמשים אינם נשמרים כלל במערכות "חב' מקור המיקס" מאחר ו"מקור המיקס" נעזרת בחברה חיצונית לצורך סליקת כרטיסי האשראי.

מובן כי מדובר בסביבה מקוונת לאפשר שימוש בשירותים שונים באתר, אין באפשרותה של "מקור המיקס" להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת מידע שנאגר בידי מבצע פעולות בלתי חוקיות ועל כן, אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי "מקור המיקס" ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי "מקור המיקס". כמו כן, במקרים הנובעים מכוח עליון, מקור המיקס לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למשתמש או למי מטעמו, אם מידע כלשהו שמסר יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. "מקור המיקס" מתחייבת כי לא תעשה שימוש בפרטי המשתמשים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה באתר, וכן, לצורך שמירת קשר עם המשתמש. למרות האמור לעיל, "מקור המיקס" תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים בהם המשתמש ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע ב"מקור המיקס" ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, המשתמש עשה שימוש בשירותי "מקור המיקס" לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי "מקור המיקס" צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המשתמש לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליך משפטי. כמו כן, "מקור המיקס" תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המשתמש, ללא זיהוי המשתמש הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים כאשר מטרתו של מידע זה לשפר, לשנות ולהעשיר את התכנים והשירותים המוצעים ע"י "מקור המיקס", באתר או במסגרת השירותים האחרים שהיא מעמידה לציבור.

דיוור ישיר אלקטרוני

"מקור המיקס" מעוניינת לשלוח לכם מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי. המידע שתמסרו ישמר כאמור, בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א 1981, במאגר מידע רשום של החברה. תוכלו לבטל את הסכמתכם בכל עת ולחדול מקבלת המידע השיווקי, לבקשת הסרה, ניתן לפנות בכתב לשרות הלקוחות של מקור המיקס בכתובת elihason5@gmail.com או טלפונית 03-5778060

שינויים במדיניות הפרטיות

בכל מקרה שבו יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרתם, תפורסם על כך מודעה באתר.

קניין רוחני

האתר, תוכנו וסימני המסחר שבו, העיצובים וכל זכויות היוצרים המדגמים והפטנטים וכן כל זכויות הקניין הרוחני באתר שייכות באופן בלעדי ל"מקור המיקס" ו/או לחברות צד שלישי שמיוצגות ברשות מטעמה, למעט אם צוין במפורש אחרת. לפיכך כל העתקה, הפצה, שידור, פרסום, העברה ושימוש בכל התכנים המופיעים באתר, או בחלקם, ללא רשותה המפורשת מראש ובכתב של "מקור המיקס" אסורים בהחלט, אלא אם ניתנה רשות מפורשת לכך באתר עצמו (כגון דרך כפתור לשיתוף חבר בפריט). כל שימוש אסור כאמור בתוכן האתר מהווה פגיעה בקניינה הרוחני של "מקור המיקס" והאחריות להפרה כאמור על פי כל דין תחול על הלקוח.

דין התקנון

על תקנון זה יחול הדין הישראלי בלבד.

לבית המשפט המוסמך בפתח תקוה תהיה סמכות שיפוט ייחודית ובלעדית לדון בכל עניין, בקשה או תביעה שתוגש בקשר לשימוש באתר ו/או בכל הנוגע לתקנון.

אם אינכם מסכימים לתנאים והתניות אלו אל תשתמשו באתר

ניתן לאסוף הזמנות מדלפק השרות של "מקור המיקס" ברינתיה ללא עלות, בין באמצעות הרוכש עצמו או מי מטעמו, הכול בהצגת העתק ההזמנה באינטרנט.

זמני אספקת המשלוח תלויים בזמינות המוצר ובנותני שירות השליחות.

לא מתבצעים משלוחים בימי ו' שבת או ערבי חג אלא במקרים מיוחדים – בדקו אתנו בטלפון.

מדיניות החזרת פריטים

בכל הנוגע להחזרת המוצרים מדיניות "מקור המיקס" תהיה על פי הוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981 והתקנות שתוקנו על פיו. החוק ניתן לצפייה באתר ממשלתי : www.moital.gov.il

רכישה בחנות

החזר כספי יינתן לאחר הקנייה אך ורק למוצרים סגורים שלא נפתחו עד 14 ימים לאחר הקנייה ובתנאים הבאים:

בהצגת חשבונית או פתק החלפה המעידים על ביצוע העסקה או כל הוכחה על ביצוע העסקה, על הסכום ששולם ועל אמצעי התשלום.

ההחזר הכספי יתבצע על פי אמצעי התשלום.

דמי ביטול העסקה הם 5%  ממחיר הקנייה או 100 ₪, הנמוך מבניהם.

בתשלום בכרטיס אשראי, ייגבה תשלום בעד סליקת כרטיס האשראי.

זכות הביטול אינה כוללת מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הלקוח בהזמנה מיוחדת.

המוצר יוחזר או יוחלף באריזתו המקורית, ללא כל פגם וללא כל סימני שימוש.

** אין כפל מבצעים בכל מקרה שהוא.

רכישה דרך האתר

המשתמש רשאי לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק

מדיניות פרטיות באתר

חברת "מקור המיקס" מכבדת את פרטיות המשתמשים באתר. מדיניות הפרטיות של האתר כמפורט להלן:

כללי

השימוש באתר החברה כרוך באיסוף מידע מוגבל על הגולשים. חלק מהמידע מזהה אתכם באופן אישי, בשמכם ובכתובתכם ומזהה מוצרים ושירותים שרכשתם. מידע זה נמסר על ידכם ביודעין, כאשר אתם נרשמים לשירות באתר. חלק מהמידע אינו מזהה אתכם אישית ואינו נשמר יחד עם פרטיכם, כגון מידע סטטיסטי ומצטבר. מידע זה כולל את העמודים שבהם צפיתם, ההצעות והשירותים שענינו אתכם, כתובת האינטרנט (IP) שממנה פניתם ועוד.

רישום

בעת הרישום, תתבקשו למסור שם ושם משפחה, כתובת דואר אלקטרוני , שם משתמש וסיסמה. לא ניתן לספק שירותים מסוימים ללקוח אשר לא ימסור מידע זה. "מקור המיקס" תבקש מכם רק את המידע הנחוץ במישרין לאספקת השירותים או לרכישת המוצרים באתר.

שימוש ואבטחת המידע

"מקור המיקס" ו/או מי מטעמה נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע. פרטיו האישים של המשתמש ישמרו במאגר אך ורק אם נרשם לדיוור ישיר אלקטרוני למעט פרטי אשראי.

על מנת להגן על סודיות המידע, פועלת "מקור המיקס" באמצעות פרוטוקול לסחר אלקטרוני (SSL-Secure Socket Layer) המשמש להצפנת נתונים מרגע קבלתם במערכת ועד להעברתם למערכת אתר "מקור המיקס" . ויודגש, פרטי כרטיסי האשראי של המשתמשים אינם נשמרים כלל במערכות "חב' מקור המיקס" מאחר ו"מקור המיקס" נעזרת בחברה חיצונית לצורך סליקת כרטיסי האשראי.

מובן כי מדובר בסביבה מקוונת לאפשר שימוש בשירותים שונים באתר, אין באפשרותה של "מקור המיקס" להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת מידע שנאגר בידי מבצע פעולות בלתי חוקיות ועל כן, אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי "מקור המיקס" ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי "מקור המיקס". כמו כן, במקרים הנובעים מכוח עליון, מקור המיקס לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למשתמש או למי מטעמו, אם מידע כלשהו שמסר יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. "מקור המיקס" מתחייבת כי לא תעשה שימוש בפרטי המשתמשים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה באתר, וכן, לצורך שמירת קשר עם המשתמש. למרות האמור לעיל, "מקור המיקס" תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים בהם המשתמש ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע ב"מקור המיקס" ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, המשתמש עשה שימוש בשירותי "מקור המיקס" לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי "מקור המיקס" צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המשתמש לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליך משפטי. כמו כן, "מקור המיקס" תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המשתמש, ללא זיהוי המשתמש הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים כאשר מטרתו של מידע זה לשפר, לשנות ולהעשיר את התכנים והשירותים המוצעים ע"י "מקור המיקס", באתר או במסגרת השירותים האחרים שהיא מעמידה לציבור.

דיוור ישיר אלקטרוני

"מקור המיקס" מעוניינת לשלוח לכם מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי. מידע כזה יועבר אליכם רק אם נתתם הסכמה מפורשת לכך בעת הרישום. המידע שתמסרו ישמר בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א 1981, במאגר מידע רשום של החברה. תוכלו לבטל את הסכמתכם בכל עת ולחדול מקבלת המידע השיווקי, לבקשת הסרה, ניתן לפנות בכתב לשרות הלקוחות של מקור המיקס בכתובת elihason5@gmail.com או טלפונית 03-5778060

שינויים במדיניות הפרטיות

בכל מקרה שבו יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרתם, תפורסם על כך מודעה באתר.

קניין רוחני

האתר, תוכנו וסימני המסחר שבו, העיצובים וכל זכויות היוצרים המדגמים והפטנטים וכן כל זכויות הקניין הרוחני באתר שייכות באופן בלעדי ל"מקור המיקס" ו/או לחברות צד שלישי שמיוצגות ברשות מטעמה, למעט אם צוין במפורש אחרת. לפיכך כל העתקה, הפצה, שידור, פרסום, העברה ושימוש בכל התכנים המופיעים באתר, או בחלקם, ללא רשותה המפורשת מראש ובכתב של "מקור המיקס" אסורים בהחלט, אלא אם ניתנה רשות מפורשת לכך באתר עצמו (כגון דרך כפתור לשיתוף חבר בפריט). כל שימוש אסור כאמור בתוכן האתר מהווה פגיעה בקניינה הרוחני של "מקור המיקס" והאחריות להפרה כאמור על פי כל דין תחול על הלקוח.

דין התקנון

על תקנון זה יחול הדין הישראלי בלבד.

לבית המשפט המוסמך בפתח תקוה תהיה סמכות שיפוט ייחודית ובלעדית לדון בכל עניין, בקשה או תביעה שתוגש בקשר לשימוש באתר ו/או בכל הנוגע לתקנון.

אם אינכם מסכימים לתנאים והתניות אלו אל תשתמשו באתר

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות