אספקת אוכל לחיות הבית והמשק היא משימה לא פשוטה. נדרשת כמות מספיקה וזהירות מירבית בסוגי התזונה המתאימה לבעל החיים. יש מגדלים אשר לא מאפשרים לבעלי החיים להכניס לפיהם דבר אם לא נבדק על ידם ונמצא מתאים. בכל מקרה מזון לחיות הבית ניתן למצוא בשפע ויש תחרות על כיסו של הצרכן.

שימו לב, מחיר הוא דבר חשוב אולם – בעלי חיים אלו אניני טעם -ויתירה מכך חשופים לנזקים מצטברים ולפגיעה של ממש בבריאותם.

  1. כלבים / חתולים – מגוון גדול  של סוגי מזון
  2. סוסים – כופתיות סוסים של מכוני תערובת
אוכל טעים לחיות בית

השוק מוצף בסוגים שונים של מזון. בחלק מהמקרים מפריזים בכמות החלבון שבמזון וחשוב לזכור שבעל החיים זקוק רק למידה מסוימת של חלבון, חלבון גבוה יותר לא אומר שהאוכל איכותי יותר להיפך. יותר מדי חלבון יכול לפגוע בכליות של בעלי החיים ולקצר את חייו, יותר דמי שומן כמובן גם לא טוב ממש כמו אצל בני האדם.מאידך ישנם חברות שמשלבים במזון כמות גדולה של דגנים ותירס על חשבון החלק הבשרי במזון.

 מקור המיקס משווקים מגוון רחב של מותגים מהארץ והעולם. מתוך אמונה בתעשייה הארץ ישראלית אנחנו משווקים מותג ישראלי בשם  "צמח".  מוצרי המזון של "צמח" טובים מאוד, עונים על כל דרישות הכלב והחתול שלכם, המזון מתאים לכל הגילאים גורים וכלבים בוגרים, המזון של "צמח" עשוי מעוף ובשר. 

במקור המיקס משווקים גם מזון מיובא של  Nutri best  picart, petcare, Miglior פרוקאן,  מזונות המיוצרים במגוון שיטות וממרכיבים שונים, יש שקיות  צמחיות, מעוף ומבשר יש גם שקיות מעורבבות.

המזון מיועד גם לגורים וגם לבוגרים, המזון של picart ידוע גם בזכות כמות הפרוטאין הגבוהה על בסיס סלמון.

 Miglior ידוע בזכות המזון הנהדר לכלבים קטנים, חתולים ומוצרי מזון לכלבים בוגרים, המזונות בעלי שומן נמוך, מזון נהדר. 

בנוסף למזון המוצק והאיכותי אנחנו משווקים גם אוכל  בשימורים המיועד לבעלי חיים שונים, שימורים לכלבים, חתולים ועוד. 

האריזות מגיעות לנוחיותכם בגדלים שונים, אנו מוכרים גם קופסאות לאחסון האוכל כך שישמר טרי ואיכותי לאורך זמן. 

חטיפים לבעלי חיים קמון, פנדה וסנאפס.

בתפריט של הכלב חייב להיות תמהיל נכון של חלבונים, שומנים, פחמימות, ויטמינים ומינרלים.

יש להבחין בין תזונה לגור ולכלב בוגר, גור זקוק יותר למינרליים ובהם סידן, זרחן ומגנזיום) ואילו כלב בוגר צריך יותר סיבים לתחושת שובע ולעיכול טוב.

בעל חיים עלול לסבול ממחסור בויטמנים, במינרלים, בחומצות אמינו, חומצן שומן, בעיות בהתפתחות השלד, בעיות בתפקוד איברים שונים ובהם המערכת החיסונית וכן הזדקנות הגוף והתאים בו.

תזונה שאינה בריאה לבעל החיים עלולה לגרום לבעיות אלו ואחרות ואף לגידול תאים סרטניים.

סוסים– כופתיות סוסים של מקור המיקס המיועד לבהמות גדולות סוסים כבשים ועוד, המזון, מיוצר מידע מצטבר של שנים רבות, בייצור מזון לבהמות, לסוסים ולבעלי חיים שונים,  המזון נוצר משיבולת שועל לחיצה של נהלל, תירס לחוץ של נהלל, כופתיות סוסים של אמבר

שיבולת שועל שלמה, קורן-פלקס של תירס, זרעי פשתן, חרובים ושמן.

אנו מחזיקים שקי אספסת, וגם תערובת סוסים של אמבר.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות